milackum.cz

Led 18 2018

Retro je opět v kurzu!

http://www.nc.cz/3d-tiskarny-sluzby_c1447627.html Vzpomínáte na obrovské kruhové náušnice z plastu? Tak právě tato laciná paráda opět slaví návrat! Vyčešte si vlasy jako Simona Stašová ve filmu Pelíšky, oblečte puntíkové šaty a pociťte na vlastní kůži jaké to je vrátit se opět do šedesátek!

Čím křiklavější, tím lepší!

Na retru je nejzábavnější to, že se ničeho nebojí! Proto se nebojte ani vy. Výrazné vzory, odlišnost v materiálech či pestrá barevnost – to vše jsou znaky právě tohoto odvázaného stylu. Můžete sami experimentovat a vylepšovat si nejen váš šatník. Váš interiér ocení trochu crazy doplňků. Geometrické obrazy nebo fotografie, to vše celý byt krásně rozzáří. Vyzkoušejte novinku a vytiskněte fotografii v černobílém 3D tisk u. Snímek dodá dojem, že vystupuje ze zdi.

Hledejte inspiraci ve filmech!

Jak lépe se dá inspirovat, než když výsledek vidíte přímo naživo. Bohužel nemáme kouzelnou hůlku, abychom se mohli vrátit do minulosti. Existují ale filmy z tohoto hravého, ovšem nelehkého dějinného období. Proto se mrkněte na filmy Rebelové, Pelíšky a Šakalí léta. U těchto skvělých českých filmů si zazpíváte, zasmějete se, ale i popláčete.

Written by